درباره ما

معرفی شرکت

شرکت پترو تجهیز توانا با اتکاء به تخصص و تجربه چندین ساله گروه ﻣﺅسسین شرکت در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاهی در زمینه تامین تجهیزات برای بخشهای خصوصی و دولتی مشغول به فعالیت می باشد
از زمان تاسیس تا کنون شرکت پترو تجهیز توانا صدها پروژه را با موفقیت تکمیل نموده و با شرکت های دولتی و خصوصی مانند شرکت ملی نفت ایران، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، شرکت ملی حفاری، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، شرکتهای پتروشیمی مارون، اروند، مبین ،............. همکاری می نماید
مشتریان این مجموعه با انتخاب این شرکت به عنوان مشاور تامین کالا در طول پروژه، می توانند از لحاظ کیفیت، قیمت مناسب و بالاترین سطح خدمات در طی فروش و بعد از فروش اطمینان حاصل نمایند.
تامين انواع تجهيزات شامل تجهیزات فرآیندی(پمپ، کمپرسور، توربین و.........) ، اقلام پایپینگ (انواع شیرآلات دستی و اتوماتیک، فلنج ، اتصالات، لوله و سایر کالاهای مرتبط)، انواع مقاطع متریالهای آلیاژی و انواع ابزار دقیق مصرفیدر صنايع نفت ، گاز، پتروشیمی و انرژي از تولید کنندگان معتبر آسیایی، اروپایی و آمریکایی و ارائه دهنده راهکارها و خدمات فنی و مشاوره ای به مشتریان در ایران و خاورمیانه که بر پیشرفت مداوم، استانداردهای بالای تجاری و اخلاقیات تمرکزدارد و منجر به افزایش ارزش مشتریان می شود..

علاوه بر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، نخست تجارت همچنین صنایع سبک و سنگین مانند کارخانه های سیمان، کارخانه های شیمیایی، صنایع معدنی، فلزات، فولاد و آلومینیوم، و همچنین ریخته گری، تولید مواد خام، کاغذ و تولید شکر ، نیروگاه های تولید انرژی و انرژی، تاسیسات نیروگاه بخار و آب، ناوگان های تانکر و غیره. لطفا برای مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرید.

چشم انداز

تبدیل شدن به یک شرکت توانمند و خودساخته در راستای سیاست مقاومت اقتصادی از اولویت های این شرکت است

تامین نیازهای صنعت نفت ، گاز، پتروشیمی در حداقل زمان ممکن با شاخصه كیفیت برتر از برندهای معتبر داخلی و خارجی

ماموریت